Проекти | Yurchenko Building Group

Наші послуги обирають замовники, для яких важлива наявність специфічних знань в управлінні будівельними проектами та будівництві, якісна комунікація, вміння втілювати нестандартні інженерні та архітектурні рішення. Додатковою перевагою є наша прозора система роботи і оплати, що виключає наявність прихованих комісій, в тому числі на матеріалах.

Пріоритет ми надаємо будівництву комерційних об’єктів, громадських будівель та інженерних споруд. Також у нашому портфоліо є будівництво індивідуальних житлових будинків з великою площею.

Ми створюємо інфраструктуру для сталого та інноваційного розвитку України. Будівельна компанія «Yurchenko Building Group» за 5 років роботи на українському ринку виконала проекти загальною площею більше 6000 м2.

Наші досягнення дозволяють впевнено утримувати лідерські позиції на будівельному ринку Закарпаття. Ключ до успіху - постійне прагнення відповідати вимогам сучасного ринку нерухомості та бажання розвиватися. Ми ставимо на перше місце розвиток перспективних проектів і відкритість до співпраці із замовниками.