Про нас | Yurchenko Building Group

Yurchenko Building Group – заснована у 2015 році компанія з управління будівельними проектами. Ми об’єднуємо різнопрофільних фахівців для забезпечення повного спектру робіт і послуг з будівництва.

Перевага такого підходу в тому, що ми підбираємо вузьких спеціалістів – найкращих у своїй справі, а отже кожна задача, кожна деталь будівництва буде першочерговою для того, хто її виконує. При цьому ми беремо на себе усестороннє кураторство та контроль за процесом будівництва.

Ми вважаємо, що сервіс важливий всюди, навіть на будівництві, - саме тому на наших майданчиках ви не побачите будівельного сміття чи неохайних працівників.

Плануєте будівництво?
Потребуєте експертної оцінки будівельного проекту?

Зв’яжіться зі мною зручним способом:

Юрій Юрченко
СЕО Yurchenko Building Group
IPMA (level C)
+38 (066) 99 46 600

Наша місія

Встановити новий стандарт якості будівництва на Закарпатті та показати замовнику альтернативний формат: чесні фінансові розрахунки, чисте будівництво і особливий сервіс.

Цінності, які ми транслюємо

icons8-guarantee-96

Якість, що гарантується власною репутацією

Ми виконуємо роботу один раз та не переробляємо. Це можливо завдяки особистому залученню керівника у всі проекти та його ретельному контролю. Беремо на себе повну відповідальність за виконану роботу і гарантуємо її високий рівень.
icons8-todo-list-96

Повага до кваліфікованої роботи

Високоякісна робота потребує тривалої підготовки і сумлінного підходу до справи. Ми цінуємо людей, які дотримуються такої позиції. Не шукаємо найнижчої ціни, а орієнтуємось, перш за все, на якість.
icons8-accounting-96

Відкритість

У нас не буває незрозумілих статей витрат і за потреби ви будете отримувати детальні щотижневі звіти про хід будівництва.
icons8-account-96

Динамічність

Наші методи роботи, послуги і підходи постійно переглядаються для вдосконалення. Не перестаємо навчатись, а отримані знання застосовуємо у роботі. Це стосується і проектної роботи, і внутрішньої системи: безперервно шукаємо способи зменшення витрат і ризиків, а також підвищення ефективності.

Ліцензії та сертифікати, які ми отримали